3x V: Vyčistit – Vyživit – Vydržet…

Vidím to všude kolem sebe, i u sebe.

Jakmile je nějaký větší nápor práce nebo i rodinných povinností, nebývá na jídlo klid ani čas. A tehdy přicházejí kompromisy, polotovary, rychlé občerstvení.

Ani pravidelná a klidná obědová meníčka nebývají zrovna výkvětem vyváženého a zdravého jídla.

O ostatních vlivech okolí, které zanášejí tělo ani nemluvě. Do článku by se nevešly 🙂

Řešením, jak znovu OMLADIT a NALADIT své buňky a tělo jako celek, jsou precizně vyladěné postupy v jednotlivých sadách Forever.

Pro zapamatování jsou to hlavně tyto tři V: Vyčistit, Vyživit, Vydržet.

VYČISTIT

V první fázi se používá jako hlavní nástroj čištění vyšší dávka Aloe Vera Gelu a vody. Dva dni s bezezbytkovou stravou a dalších 7 dní s odlehčenou „italskou“ stravou. Hlavní výhoda je dostatečně krátká doba, zkrátka dá se to vydržet. Žádné šoky pro tělo, a navíc celou dobu je tělo plnohodnotně vyživené.

Čisticí sada se používá s úspěchem i pro hubnutí, kromě jiného obsahuje i urychlovače metabolismu.

Pravidelná cílená očista pak vede k celkovému omlazení. Fakticky je nejen cítit jako příval mladší energie, ale dojde k viditelnému omlazení i fyzického vzhledu.

VYŽIVIT

I když jíme, dokonce pravidelně a dost, většinou to neznamená, že naše tělo dostane vše, co potřebuje. Je náročné v běžném provozu poskládát suroviny a ještě je umět vhodně použít.

O dokonalou výživu – ty normálnější i ty vzácnější látky – se stará opět Aloe Vera Gel a koktejl Ultra Lite. V pokračujících sadách je navíc mj. např. omega 3 a 9 a multivitaminový komplex.

VYDRŽET

To je asi ta nejtěžší fáze 🙂

Změny se nedělají skokem, ale postupně, žádné šoky.

Na přizpůsobení jídelníčku je potřeba nějaký čas na přivyknutí. Pomáhají podrobné návody a rady, které jsou součástí jednotlivých sad, dá se mj. i osobně zeptat.

Stručně se dají změny shrnout: Všeho míň, ale kvalitněji. Doplňovat, co v normální běžné stravě chybí.

 

Napište komentář